Jak wybrać przyczepkę rowerową?

Jaki rower dla dwulatka wybrać?
5 kwietnia 2019
Jaki plecak na rower wybrać?
11 kwietnia 2019

Sposób na wykorzystanie czasu wolnego w wygodny, bezpieczny i zdrowy sposób to coś co zastanawia nas przy każdym wypadzie na rower, przyczepka rowerowa może ten problem rozwiązać! Do czego może nam się przydać przyczepka rowerowa? Na pewno do aktywnego spędzania czasu z dzieckiem, które od najmłodszych lat może nauczyć się aktywności, który w przyszłości może zaowocować lepszym zdrowiem a także nabytą pasją do rowerów. Aktywne spędzanie czasu z naszymi dziećmi to najlepszy możliwy sposób na wykorzystanie wolnego czasu w rodzinnym gronie. Dzięki przyczepkom rowerowym mamy możliwość przewozu naszych dzieci w wygodny i bezpiecznym sposób przy czym nasze pociechy nie będą się nudzić.

Co daje nam zakup przyczepki rowerowej?

Pierwsza kwestia to fakt czy chcemy kupić przyczepkę dwuosobową czy jednoosobową, ceny przyczepek nie zawsze są tak atrakcyjne jak byśmy chcieli, z reguły ich ceny rozpoczynają się od 1000zł gdzie dla przykładu dobry fotelik dziecięcy np. marki Hamax możemy kupić już w granicach 400zł a nasze dziecko będzie miało gwarantowany komfort i bezpieczeństwo. W takim razie co może nam zaoferować przyczepka? Jeszcze większą wygodę a w szczególności bezpieczeństwo. Przyczepka rowerowa nie jest narażona w żaden sposób na upadek, dodatkowo oferuję o wiele wyższy poziom wygody ze względu na o wiele bardziej zaawansowaną amortyzację oraz wyposażenie wewnętrzne. Kolejnym aspektem górującym nad fotelikiem jest przestrzeń którą dziecko dysponuje jadąc w przyczepce, może się w niej swobodnie bawić. My sami nie musimy się obawiać że w trakcie tej zabawy nasza pociecha pogubi zabawki ponieważ przyczepka jest wszędzie zamknięta. Mimo tego dziecko ma pełną widoczność do przodu oraz po bokach, do tego nie musimy obawiać się w trakcie jazdy owadów ponieważ przyczepka jest wyposażona siatkę, którą chroni przed wpadaniem do środka przyczepki. Kolejną dużą zaletą przyczepki jest jej nakrycie chroniące przed deszcze i wiatrem. Oczywiście warto zwrócić uwagę na to czy materiał który dominuje jako nakrycie w wybranej przez nas przyczepce chroni przed wodą i wiatrem lub czy możemy wyposażyć naszą przyczepkę w pokrowiec który to uczyni.

Jakiej marki przyczepkę wybrać?

To kolejny z czynników, który wpłynie na wybór naszej przyczepki rowerowej. Ceny przyczepek rowerowych są mocno zróżnicowane, tak jak wcześniej nadmieniłem zaczynają się one od tysiąca złotych ale bez problemu potrafią przekroczyć pułap kilku tysięcy złotych. Lecz każda z przyczepek posiada coś indywidualnego czego nie ma inna także każdy wybór jest dobry w zależności od wymaganych funkcji. Oczywiście ceny mogą przytłoczyć część rodziców i może być to element wykluczający zakup przyczepki. Jeżeli mówimy o konkretnych producentach przyczepek warto nadmienić markę Weehoo, przyczepki rowerowe tego producenta charakteryzuje na pewno atrakcyjna cena tutaj możemy kupić dwuosobową przyczepkę już od niecałych 1400zł a jest nią znany i sprawdzony model WeeGo. Nie tylko z tego marka Woohoo zasłynęła, ogromnym sukcesem okazała się być przyczepką i-Go 1 i 2, która jest innowacyjnym jednośladem z niezależnymi pedałami. Wracając do pozycji pierwszej, przyczepka weehoo weego jest bardzo atrakcyjnym wyborem ze względu na oferowaną możliwość szybkiego i wygodnego złożenia przyczepki, dużej przestrzeni bagażowej oraz lekką aluminiową konstrukcję, która ze względu na budowę jest bardzo wytrzymała. Przyczepka dodatkowo wyposażona została w dwa reflektory oraz flagę bezpieczeństwa. Jest to idealna pozycja w świetnej cenie z możliwością transportu dwójki dzieci. Jeżeli szukasz przyczepki rowerowej to zapraszamy do sklepu rowerowego Rowertour.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.